Про нас

Група компаній (ТОВ «АКВАМЕХАНІКА» м. Київ, ТОВ «АКВАМЕХАНІКА ГРУП» м Івано-Франківськ, Державний інститут «УКРПІВДЕНДІПРОВОДГОСП» м. Одесса, Державна екологічна академія, м.Київ) виконує весь комплекс робіт з проектування, будівництва та реконструкції споруд водопостачання та водовідведення для комунальних та промислових підприємств – від технічного аудиту та оцінки ефективності роботи конкретного об’єкта до будівництва.

Основні напрямки діяльності компанії це – проведення лабораторних досліджень складу води, виконання наукових досліджень, проведення інжинірингових і проектних робіт, підбір, виготовлення і постачання високоякісного, ефективного обладнання очистки води та стічних вод, виконання монтажних, будівельних і пуско-налагоджувальних робіт, надання необхідних сервісних послуг (24/7) по роботі очисних споруд.

Колектив компанії – це динамічна команда, яка об’єднує в собі професійні знання і міжнародний досвід в питаннях очищення стічних вод і водопідготовки, здатна здійснювати комплексні рішення проектів, гарантію експлуатаційних якостей, максимізацію вигоди від процесу проектування і будівництва для замовника і здачі об’єкта «під ключ».

Фахівцями нашої компанії успішно розроблений і впроваджений ряд проектів з очищення господарсько-побутових і виробничих стічних вод, зокрема доведення якості стічних вод до нормативних вимог на скидання у водний об’єкт молоко переробних, олійно-жирових, хімічних, нафто-газо-видобувних, металургійних, і ін . підприємств.

Досвід компанії в рішенні задач очищення стічних вод, високий науковий інжиніринговий потенціал, використання власних передових технологій (ТУ У 28.2-39380094-001:2017), забезпечують всі умови для співпраці з вітчизняними та зарубіжними партнерами.

 • Виробничі площі підприємства – 2565 м2
 • Власна конструкторська група
 • Кваліфікований інженерний склад
 • Технологія є авторською розробкою ТОВ «АКВАМЕХАНІКА» у співпраці з партнерами з Європейського Союзу
 • Співпраця з провідними вченими України, Німеччини, США
 • Устаткування виготовляється тільки на виробничих потужностях групи компаній «АКВАМЕХАНІКА», згідно ТУ У28.2-39380094-001:2017 «Установки фізико-хімічної обробки води та стоків  та базі окислюючого реактора «AQUA-OR». Технічні умови».

 

Актуальність проблеми

Компанія забезпечує високу ступінь очищення стічних вод, за рахунок нової системи подачі водо-повітряної суміші, яка утворює «киплячий шар» в процесі проходження стоків через установку. На базі окисного реактора (AQUA-OR) здійснюємо очистку як органічних (комунальних) стоків, так і промислових (хімічно окислюваних) використовуючи реагенти (коагулянти і флокулянти).

Наша спеціалізація

Грунтуючись на фізико-хімічні методи очищення стоків, група компаній "Аквамеханіка" здійснює комплекс робіт з інсталяції очисного обладнання, беручи до уваги склад стічних вод кожного окремого об'єкта, як комунального, так і промислового.

Сфери застосування

установки призначені для фізико-хімічної обробки води та стоків, зокрема, «AQUA-OR-W» - для очищення води з відкритих водойм і свердловин при підготовці питної води, підготовки води для контурів опалення ТЕЦ; «AQUA-OR-К» - для очищення комунальних і побутових стічних вод; «AQUA-OR-G» - для очищення промислових стічних вод (шахтних вод, вод використовуваних в гірничодобувній промисловості, промивних вод при видобутку нафти і газу), стічних вод м'ясокомбінатів, молокозаводів, стоків свинокомплексів; «AQUA-OR-V» - для очищення стоків картонно-паперових, трикотажних, шкіряних, спиртових комбінатів і фабрик, зливових вод.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ ГК «АКВАМЕХАНІКА»

 • проектування;
 • виробництво;
 • монтаж;
 • Сервісне обслуговування;
 • Забезпечення можливості використання очищеної води для технічних, побутових і сільськогосподарських потреб.

Багаторічний досвід діяльності

++
СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
++
Ремонт
++
Встановлено
++
Задоволених клієнтів

Мисія компанії

Мисія
Середовище життєдіяльності людини має важливе значення в його житті. Ми допомагаємо людям жити здоровим життям, а світу ставати чистим. Важливим елементом цього середовища -Чистиа ВОДА.
Бачення
Багато клієнтів приходять до нас, щоб навчитися тому, як знешкодити стічні води. Приходять, щоб знайти технологію завтрашнього дня. Це означає, що нам треба бути більш інноваційними, ніж вони.

Наші партнери

ДРПВІ «УКРПІВДЕНДІПРОВОДГОСП»

Інженерно-геологічні, гідрогеологічні вишукування для проектування і будівництва

Державна екологічна академія

провідна організація Мінприроди України у сфері освітньої, науково-практичної та методичної роботи з питань охорони довкілля

ВАТ "Модус-СВ"

Нержавіючий металопрокат, один із лідерів галузі

ТОВ "Аквамеханіка груп"

В СВЯЗИ С УЧАСТИВШИМИСЯ ПОПЫТКАМИ ПОДДЕЛКИ ОБОРУДОВАНИЯ ПОД МАРКОЙ ООО "АКВАМЕХАНИКА", ПРЕДУПРЕЖДАЕМ, ЧТО ООО "АКВАМЕХАНИКА" НЕ ПЕРЕДАВАЛА ДРУГИМ КОМПАНИЯМ ПРАВО ИСПОЛЬЗОВАНИЯ СОБСТВЕННОЙ ТЕХНОЛОГИИ ПРОИЗВОДСТВА. ОБОРУДОВАНИЕ ВЫПУСКАЕТСЯ ТОЛЬКО НА СОБСТВЕННЫХ ПРОИЗВОДСТВЕННЫХ МОЩНОСТЯХ В Г. КИЕВЕ. ТАКЖЕ, В СВЯЗИ С ОСЛАБЛЕНИЕМ БИЗНЕС ПРОЦЕССОВ В СТРАНЕ, СВЯЗАННЫХ С ПАНДЕМИЕЙ, СООБЩАЕМ, ЧТО С 01.01.2020 Г. ПО 01.10.2020 Г. НАШЕЙ КОМПАНИЕЙ НЕ ПРОИЗВОДИЛОСЬ ОБОРУДОВАНИЕ ОЧИСТКИ ВОДЫ И СТОКОВ. ДЛЯ БЕЗОПАСНОСТИ НАШИХ КЛИЕНТОВ ПРЕДЛАГАЕМ ПРОВЕРЯТЬ ИНФОРМАЦИЮ ЧЕРЕЗ КОНТАКТЫ, УКАЗАННЫЕ НА САЙТЕ КОМПАНИИ.

Order service

Your management list is successful!

Something went wrong, please try refreshing and submitting the form again.