Опитування

Ми проводимо опитування, для проектування системи водопідготовки / водоочистки, які пропонує АКВАМЕХАНІКА. Ми б хотіли дізнатися від вас, які типи і види робіт вам необхідні і ви б хотіли побачити. Це опитування допоможе нам поліпшити існуючий інструментарій та визначити пріоритетність реалізації нових проектів. Проходження опитування займе всього кілька хвилин, при цьому ваші відповіді будуть повністю анонімними.

Ви можете завантажити опитування і вислати нам. Якщо у вас виникнуть будь-які питання щодо опитування, відправте нам повідомлення на електронну адресу: AQUAMECHANIKA@GMAIL.COM

Ми дуже цінуємо ваш внесок!

Опитувальний лист – Водопідготовка (WPP)-1 – Скачати    Опитувальний лист стоки-1 – Скачати

В СВЯЗИ С УЧАСТИВШИМИСЯ ПОПЫТКАМИ ПОДДЕЛКИ ОБОРУДОВАНИЯ ПОД МАРКОЙ ООО "АКВАМЕХАНИКА", ПРЕДУПРЕЖДАЕМ, ЧТО ООО "АКВАМЕХАНИКА" НЕ ПЕРЕДАВАЛА ДРУГИМ КОМПАНИЯМ ПРАВО ИСПОЛЬЗОВАНИЯ СОБСТВЕННОЙ ТЕХНОЛОГИИ ПРОИЗВОДСТВА. ОБОРУДОВАНИЕ ВЫПУСКАЕТСЯ ТОЛЬКО НА СОБСТВЕННЫХ ПРОИЗВОДСТВЕННЫХ МОЩНОСТЯХ В Г. КИЕВЕ. ТАКЖЕ, В СВЯЗИ С ОСЛАБЛЕНИЕМ БИЗНЕС ПРОЦЕССОВ В СТРАНЕ, СВЯЗАННЫХ С ПАНДЕМИЕЙ, СООБЩАЕМ, ЧТО С 01.01.2020 Г. ПО 01.10.2020 Г. НАШЕЙ КОМПАНИЕЙ НЕ ПРОИЗВОДИЛОСЬ ОБОРУДОВАНИЕ ОЧИСТКИ ВОДЫ И СТОКОВ. ДЛЯ БЕЗОПАСНОСТИ НАШИХ КЛИЕНТОВ ПРЕДЛАГАЕМ ПРОВЕРЯТЬ ИНФОРМАЦИЮ ЧЕРЕЗ КОНТАКТЫ, УКАЗАННЫЕ НА САЙТЕ КОМПАНИИ.

Order service

Your management list is successful!

Something went wrong, please try refreshing and submitting the form again.