сорьсоьлы па ыра ыарыап ыао ыаоап ыыаоапно пр впр сорьсоьлывпрь роб р ффыаыепыепыкеыкепр ыкеыке рпыкерыеир ыапиыапиавпртвртыаепыаптиыапр ыапрыапыапыа ррыыаприыапиыапиыаит ыаптыапыаптыап р ыапр ыапи ыапиы ати ы а п риыапиыапыаптыаптыапыапркепвамщшщ щ987979809гщшрлплоилоилтл тдлдодрдшлодгщ99оддлотдлд рдордлдлтдрдрдлотлотл рдрдртдлддл оилдоридлордлрдлтлотлд длтлдлдотдлтло лллллллллллллллллллллллл ллллллллллллллллллллллллллллллллл лллллллллллллллллллллллллллллл ллллллллллллллллллллллллллрщлржор рлололорлорлорлоло лр лорлрлржржщрщшр шрршршрдш прлплгпд пжшгждрпджшгпрдшгрп шгпшгпдшгпшдгпшдгпшжгпдш пшдгпдшгпдшгпдшгпшдгп шдгпшгпдшгпдшгпдшгпдшгпшд гпдшгпшдгпдшгпдшг пшдгпдшгп шдгп дшгпдшгпдшгпшдгпдшгпдшгпшдгпшдгпдшгпшдгпдшгп пшдгпдшгпшдгпдшгпдшгпдшпдшгпшдгпдшгпдшпдшгпдгпдшгпдшгпдшплоппгнглщгнащгнагшдшгшдгпшгпшгп шгпшгдпшгпшгпшдгпшдпшгпшг пшгпшгпдшгпшдгпшгпшг пшгпшдгпшдгпшдгпшдпгшгддгапдп дшгпдшгпдшгпшдгпшг пшгдпдшгпдшгпдшгпшгпшгдпшгп шдгпдшгпдшгпшдпдшпгп шгдпдшгпдшгп AQUAMECHANIKA – системи очистки води | Очищення питної води в домашніх умовах

Очищення питної води в домашніх умовах

Тема очищення води піднята досить таки давно. Протягом останнього десятка років вона регулярно висвітлюється в ЗМІ. Преса і різні телепередачі щиро намагаються допомогти споживачеві в пошуку можливих рішень проблем, що накопичилися, але питань залишається набагато більше, ніж відповідей. Така ситуація склалася з кількох причин. По-перше, екологічна ситуація навколо великих міст плачевна і продовжує погіршуватися. Додаткове підтвердження цього – виникають гори сміттєвих мішків уздовж всіх приміських доріг і автотрас. Кожна проблема вимагає індивідуального способу розв’язання, не можна знайти якийсь метод, що дозволяє вирішити проблеми очищення каналізаційних стоків і застосовувати його масово. Нарешті, сама вода таїть в собі багато невідомого, хоч вона і займає 2/3 поверхні Землі і складає близько 80% маси нашого тіла. І все ж її властивості поступово вивчаються, для водопідготовки починають застосовуватися нові методи очищення води та пристрої. І з ними необхідно знайомити читачів і глядачів.

За висновком експертів ООН, найвища якість питної води сьогодні в Фінляндії, Канаді та Новій Зеландії (Росія -сьома), найнижча – в Бельгії, Марокко та Індії. За її запасами на душу населення лідирують Данія (за рахунок Гренландії), Французька Гвіана та Ісландія. У цьому списку Росія не входить навіть в першу десятку, так що, схоже, пора переглядати уявлення про наші невичерпні багатства і в цій області. Найгірше забезпечені прісною водою Кувейт, Сектор Газа (Палестина) і ОАЕ.  До 2025 року близько половини населення планети буде мати проблеми з водою, а до 2040 року такий товар, як питна вода, перевершить за ступенем важливості нафта і природний газ.

У домашніх умовах не застосовуючи спеціальні технічні засоби, можна отримати не просто досить чисту питну воду, а й ту, що володіє цілющими і корисними властивостями.

Очищення питної води в домашніх умовах

1.Водопровідна вода, звичайно, майже завжди потребує у відстоюванні, так як її очищають хлором. Навіть кількох годин достатньо для того, щоб видалити багато летючих компонентів. Потрібно, наповнити банку водою і залишити її не менше ніж на 5 годин. Весь цей час вода повинна знаходитися в спокої, її не можна перемішувати і трясти. Також воду можна очистити ще.

2.Очищати воду можна методом часткового заморожування. Справа в тому, що в першу чергу замерзає найбільш прісна і чиста частина води, а після – та, що містить солі і різні домішки.

Для того, щоб виконати цю операцію, беруть воду після відстоювання, наливають її в миску або каструлю і ставлять на лист фанери або картону в морозилку. Важливо розрахувати час так, щоб вода замерзала приблизно наполовину. Саме ця частина і буде використана для приготування їжі і пиття. В принципі, це теж метод сепарування, але відбувається він за допомогою зміни структури води.

Після цього лід розтоплюють при кімнатній температурі. Тала вода також зазнає структурні зміни, які створюють цілющий ефект.

Причому в холодну пору року можна не захаращувати холодильник і не витрачати електроенергію, а скористатися силами природи і заморожувати воду на відкритому повітрі. Тала вода зберігає свої цілющі властивості перший час після відтавання.

3. Метод всім добре відомий як відстоювання. Він застосовується для видалення всіх летючих компонентів (хлор, сірководень) і осадження важких домішок (карбонат кальцію, деякі важкі метали та ін.). Відстоювання не дає повного поділу речовин, але робить воду чистішою. Найбільший ефект при цьому можна отримати, якщо з водопроводу подається хлорована вода. Для видалення летючих компонентів відстоювати воду необхідно не менше двох-трьох годин, а для отримання осаду важких металів – не менше 6 годин.

4.Візьміть досить високу бляшану (тільки не алюмінієву) консервну банку. Молотком згладьте гострі краї її отвору (щоб легше потім дістати лід). Ретельно її вимийте і налийте в неї водопровідну воду, щоб вона не доходила до краю приблизно на пів-пальця. Потім закрийте отвір блюдцем і поставте банку в морозильну камеру холодильника на лист фанери або картону. Через 12-15 годин боки і дно вийнятої з морозильної камери банки облийте гарячою водою – з банки випаде крижаний циліндр. Обережно розколіть циліндр надвоє, після чого тонким струменем теплої води почніть вистоювати його каламутну, жовтувату, розколоту надвоє серцевину, що складається з солей і домішок розчинених у водопровідній воді, поки не залишаться половинки прозорого кольору. Перекладіть їх в інший посуд.

 • Архіви

  Грудень 2021
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Чер    
   12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031  
 • Категорії записів

 • Популярні записи

  «Битва за Дніпро» – екологи б’ють на сполох
  Очищення питної води в домашніх умовах
  <1111div class="container" style="color:#ff0000">В СВЯЗИ С УЧАСТИВШИМИСЯ ПОПЫТКАМИ ПОДДЕЛКИ ОБОРУДОВАНИЯ ПОД МАРКОЙ ООО "АКВАМЕХАНИКА", ПРЕДУПРЕЖДАЕМ, ЧТО ООО "АКВАМЕХАНИКА" НЕ ПЕРЕДАВАЛА ДРУГИМ КОМПАНИЯМ ПРАВО ИСПОЛЬЗОВАНИЯ СОБСТВЕННОЙ ТЕХНОЛОГИИ ПРОИЗВОДСТВА. ОБОРУДОВАНИЕ ВЫПУСКАЕТСЯ ТОЛЬКО НА СОБСТВЕННЫХ ПРОИЗВОДСТВЕННЫХ МОЩНОСТЯХ В Г. КИЕВЕ. ТАКЖЕ, В СВЯЗИ С ОСЛАБЛЕНИЕМ БИЗНЕС ПРОЦЕССОВ В СТРАНЕ, СВЯЗАННЫХ С ПАНДЕМИЕЙ, СООБЩАЕМ, ЧТО С 01.01.2020 Г. ПО 01.10.2020 Г. НАШЕЙ КОМПАНИЕЙ НЕ ПРОИЗВОДИЛОСЬ ОБОРУДОВАНИЕ ОЧИСТКИ ВОДЫ И СТОКОВ. ДЛЯ БЕЗОПАСНОСТИ НАШИХ КЛИЕНТОВ ПРЕДЛАГАЕМ ПРОВЕРЯТЬ ИНФОРМАЦИЮ ЧЕРЕЗ КОНТАКТЫ, УКАЗАННЫЕ НА САЙТЕ КОМПАНИИ.

  Order service

  Your management list is successful!

  Something went wrong, please try refreshing and submitting the form again.