Очищення

час роботи:
ЧАС РОБОТИ:
Пон-Пят: 7:00 - 7:00
Суб-Нед: 10:00 - 5:00
Наш адрес:
м. Київ, пер. Електриків, 15
Телефон:
тел..: +38 (044) 338-33-10
моб.: +38 (095) 731-50-11
моб.: +38 (096) 72-888-92
Skype : aquamechanika
E-mail: aquamechanika@gmail.com

Технологічний регламент очистки стоків

1. Механічне очищення з зневодненням відокремлених великих фракцій

Забезпечується застосуванням ротаційних барабанів з можливістю уловлювання частинок більше 1 мм, що дозволяє зменшити навантаження на окислювальний реактор.

Відокремлені на першому етапі великі фракції направляються на шнек-сепаратор з подальшим зневодненням до 30-35% і утилізацією в контейнер ТПВ.

2. Очищення реагентною установкою «AQUA-OR» з контрольованим процесом окислення першого ступеня очищення

Очищення на даному етапі відбувається в слідстві подачі в стоки реагенту з одночасним підняттям тиску в системі водо-повітряної суміші і окисленням стоків за допомогою інжекторної системи із змінним тиском.

3. Доочистка в реагентній установці «AQUA-OR» з регульованим процесом окислення другого ступеня очищення

Подальше очищення в установці другого ступеня здійснюється за допомогою доокиснення (розчинення кисню у воді) і подачі реагентів, нейтралізує залишок хімічних речовин в передочищенні воді.

4. Очищення в фільтрі з плаваючим завантаженим з знезараженим гіпохлоритом

Фінальним етапом очищення є проходження очищеної води через фільтр напірний самопромивний з плаваючим завантаженням і знезараженням гіпохлориту.

Типовий набір обладнання

 1. Ротаційний барабан;
 2. Пісколовка-ущільнювач осаду;
 3. Шнековий прес-сепаратор;
 4. Бак для утилізації відходів механічної очистки;
 5. Окислювальний реактор ( «AQUA-OR») з шламос’емним механізмом, з регульованим процесом окислення (реагентний) першого ступеня очищення;
 6. Окислювальний реактор ( «AQUA-OR») з регульованим процесом окислення (реагентному) другого ступеня очищення;
 7. Напірний самопромивной фільтр з плаваючим завантаженням;
 8. Система знезараження очищеної води;
 9. Реагентні вузли з трубопроводами;
 10. Обв’язка обладнання;
 11. Технологічні майданчики для контролю і обслуговування обладнання;
 12. Приточно-витяжна вентиляція;
 13. Автоматична запірна арматура;
 14. Запасний комплект насосного обладнання.

 

Ескізна схема технологічної лінії очистки стічних вод

Очищення питної води методом окислення
за оригінальною технологією
ТОВ «АКВАМЕХАНІКА»

Обробка методом окислення – ефективний і економічний спосіб очищення питної води, при цьому оригінальна технологія ТОВ «АКВАМЕХАНІКА», що застосовується у виробництві установок опв-2 (ів), дозволяє організувати виробництво окислювальних реакторів (мобільних, на базі напівпричепів сідельних тягачів і стаціонарних) в промислових масштабах.

У найближчі кілька років очікується значне збільшення споживання питної води, пов’язане з ростом чисельності населення планети. У зв’язку з тим, що продуктивність джерел питної води як правило обмежена, а самі джерела забруднені, існує необхідність застосування ефективних систем очищення.

Традиційних фізико-хімічних методів очищення, таких як флокуляція, фільтрація і хлорування часто буває недостатньо для забезпечення належної якості та безпеки питної води.

Розроблена ТОВ «АКВАМЕХАНІКА» система водо-повітряної суміші є одним з найбільш ефективних окислювачів, що ідеально підходять для очищення води. Цей пристрій безпосередньо впливає на домішки і забруднюючі речовини, барвники, джерела запахів і мікроорганізми без утворення шкідливих побічних або залишкових продуктів.

Сучасні станції очистки питної води можуть придбати значні переваги, використовуючи окислювальний реактор в різних технологічних схемах очищення. Окислювальний реактор безперервної дії з контрольованим процесом забезпечує:

 • Контроль смаку і запаху;
 • Знебарвлення;
 • Знищення водоростей;
 • Вплив на колоїди і суспензії (поліпшення флокуляції та фільтрації);
 • Окислення вихідних продуктів тригалометанів;
 • Окислення заліза і марганцю;
 • Видалення пестицидів;
 • Окислення домішок, таких як: ціаніди, феноли, залишки медикаментів, речовини, що руйнують ендокринну систему, хімічно стійкі речовини;
 • Контроль змісту гуминової, фульвових і таніновою кислот;
 • Знезараження і контроль популяції вірусів;
 • Знищення криптоспоридій;
 • Окислення органічних речовин перед подачею води в фільтр з плаваючим завантаженням.

При підготовці води питної якості життєво важливо її знезараження і здійснення контролю популяції вірусів. Практично всі водоочисні споруди в Німаччині, а також в більшості інших європейських країн на стадії окислення використовують озон, що дуже дорого, а ефект в порівнянні з технологією ТОВ «АКВАМЕХАНІКА» однаковий.

При знезараженні в окислювальному реакторі відбувається руйнування або порушення цілісності оболонки клітин бактерій. Цей процес називається клітинний лізис. Механізм дезінфекції значно відрізняється від хлорування. Хлор проникає через оболонку клітин бактерій, приводячи до їх відмирання шляхом впливу на ензими. Відмінності між окисленням в реакторі і хлоруванням, пов’язані з механізмом дезінфекції пояснюють той факт, що швидкість знезараження в реакторі значно вища і ефективніша, ніж хлором.

У табл. 1 показані результати боротьби з трьома типами хвороботворних мікроорганізмів. Найбільше дозування водо-повітряної суміші (0,5 г / м³ води) потрібно для знищення крипто споридій парвум, досить стійкого одноклітинного паразита. Маючи значення C * T = 5 отримуємо час, необхідний для знищення більш 99.99% паразитів, відповідно 10- 20 хв. Дозування хлору, необхідне для отримання аналогічного часу реакції, приблизно в 300 разів перевищує дозування водо-повітряної суміші.

Таке надзвичайно високе дозування хлору може стати причиною утворення хлоровмісних побічних продуктів великій концентрації. З іншого боку, низькою дозування хлору може виявитися недостатньо для якісного знезараження.

Єдиною прийнятною нормою по знищенню вірусів є їх повна відсутність, так як мінімальною дозою, необхідною для зараження вірусом, є одна бляшкоподібна одиниця (БОЮ). Кишкові віруси і віруси гепатиту можуть протягом довгого часу виживати в резервуарах чистої води (РЧВ). Найбільш поширене сьогодні  хлорування питної води не здатне знизити популяцію вірусів до прийнятного рівня, а ефективність інактивації вірусів за допомогою окислення підтверджена багатьма вченими світу.

В СВЯЗИ С УЧАСТИВШИМИСЯ ПОПЫТКАМИ ПОДДЕЛКИ ОБОРУДОВАНИЯ ПОД МАРКОЙ ООО "АКВАМЕХАНИКА", ПРЕДУПРЕЖДАЕМ, ЧТО ООО "АКВАМЕХАНИКА" НЕ ПЕРЕДАВАЛА ДРУГИМ КОМПАНИЯМ ПРАВО ИСПОЛЬЗОВАНИЯ СОБСТВЕННОЙ ТЕХНОЛОГИИ ПРОИЗВОДСТВА. ОБОРУДОВАНИЕ ВЫПУСКАЕТСЯ ТОЛЬКО НА СОБСТВЕННЫХ ПРОИЗВОДСТВЕННЫХ МОЩНОСТЯХ В Г. КИЕВЕ. ТАКЖЕ, В СВЯЗИ С ОСЛАБЛЕНИЕМ БИЗНЕС ПРОЦЕССОВ В СТРАНЕ, СВЯЗАННЫХ С ПАНДЕМИЕЙ, СООБЩАЕМ, ЧТО С 01.01.2020 Г. ПО 01.10.2020 Г. НАШЕЙ КОМПАНИЕЙ НЕ ПРОИЗВОДИЛОСЬ ОБОРУДОВАНИЕ ОЧИСТКИ ВОДЫ И СТОКОВ. ДЛЯ БЕЗОПАСНОСТИ НАШИХ КЛИЕНТОВ ПРЕДЛАГАЕМ ПРОВЕРЯТЬ ИНФОРМАЦИЮ ЧЕРЕЗ КОНТАКТЫ, УКАЗАННЫЕ НА САЙТЕ КОМПАНИИ.

Order service

Your management list is successful!

Something went wrong, please try refreshing and submitting the form again.